Pzvánka na "Snídani se starostou"

0
bodů

Výroba lákavé, barevné pozvánky, která osloví občany, aby se zůčastnili snídaně se starostou.

Grafika
Malá (do 10 hod.) | Online
Výzva je Hotová

Účel výzvy

Tato akce je pro nás důležitá a nikdo z naší neziskovky grafice příliš nerozumí. Potřebujeme přilákat lidi, aby na besedu přišli.

Popis

V lednu připravujeme projekt, akci s názvem "Snídaně se starostou na téma..." Na tuto akci potřebujeme také přilákat veřejnost z našeho města. Celá akce je zdarma a budeme řešit nedostatek přechodů u škol a školek a omezení rychlosti. Snídaně se starostou je oficiální akcí, přesto má proběhnout v přátelském duchu. Proto by i pozvánka neměla být strohá, ale barevná a lákavá.
Zajímá nás bezpečné město, zdravé děti a okolí kolem nás.
Navrhujeme projekty, které budou mít pozitivní vliv na ochranu zdraví a života veřejnosti, zejména dětí při pohybu na veřejně přístupných místech ve městě / obci a jejich následná realizace. Pořádáme vzdělávácí akce, besedy a osvětové kampaně v našem mateřském centru. Organizační výpomoc jiným neziskovým institucím, městům, školám apod. Úklid veřejných prostranství, rekultivace. Výpomoc starším občanům, poradenství, zajišťování oprav, vyřizování po úřadech, zajištění právní pomoci. Odstaňování následků živelných pohrom apod.