Grafické zpracování brožury

13
bodů

Hledáme šikovného grafika, který nám pomůže zpracovat připravovanou on-line brožuru

Grafika
Velká práce | Online
Výzva je Vypršela

Účel výzvy

Chceme pěkně graficky zpracovanou brožuru, aby se líbila uživatelům a zároveň byla reprezentativním materiálem naší organizace navenek.

Popis

Pro naši chystanou on-line brožuru chceme vytvořit grafické zpracování k textovým částem. Jde o přibližně 60 stran textu (formát A4, text v AJ), brožura je určena koordinátorům dobrovolníků Evropské dobrovolné služby jak v ČR, tak v zahraničí a bude k dispozici na internetu (on-line). K dispozici máme finální text, tak jako další podklady – fotografie, obrázky, loga naší organizace a EU. Design nemusí být složitý :)

Komentáře

alena vognarkova 20. 2. 2017
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat ráda bych podpořila svojí tvorbou chystanou brožurku pro koordinátory. Problémem je má angličtina určitě není na úrovni, abych mohla dělat korektury v textu.Děkuji
Zdravím Aleno, korekturu dělá už jiná dobrovolnice, takže nám bude stačit design a dodáme všechny podklady. Budeme rádi, pokud do toho s námi půjdete :)
Dobrý den. Pokud výzva ještě není hotová tak mi k ní klidně pošlete podklady a ráda vám ji udělám :)
Dobrý den. Pokud výzva ještě není hotová tak mi k ní klidně pošlete podklady a ráda vám ji udělám :)
Dobrý den Katko, super! Tak výzvu prosím přijměte a já Vás propojím s kontaktní osobou, která Vám pošle podklady. :)
Lenka
Dobro Volnice 5. 4. 2017
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat do kdy potřebujete mít tuto výzvu hotovou?
Děkuji a přeji krásný den.
Zdravím! Myslím, že grafika není urgent, stačí nám třeba do 4-5 týdnů. Taky díky za zájem a přeji krásný den :) Lenka, ANEV
Praktikující zastánci neformálního vzdělávání
Usilujeme o podporu lidí, organizací a institucí se zájmem o sdílení a rozvoj neformálního vzdělávání v České republice. Naše aktivity zatím cílí na kvalitu neformálně-vzdělávacích aktivit a aktivizací mladých lidí. Členové organizace se už v oboru úspěšně pohybují a spolupracují dlouho, nyní se nově sdružili pod hlavičkou jedné organizace a plánujeme společné aktivity do budoucna. Pro příklad aktivit lze nahlédnout na web projektu Marker CS, který je prvním schváleným projektem naší organizace v programu Erasmus +: https://sites.google.com/site/skolenimarker/.