Grafické zpracování pozvánky na výstavu

0
bodů

pořádáme putovní prodejní výstavu velkoformátových fotek a potřebujeme novou inspiraci

Design
Grafika
Malá (do 10 hod.) | Online
Výzva je Hotová

Účel výzvy

výstava už objela několik měst v ČR a nám už dochází fantazie, jak pojmout upoutávku na výstavu, rádi bychom nějaké profesionální pojetí

Popis

Potřebujeme graficky zpracovat pozvánku/upoutávku na výstavu. Chtěli bychom všemu dát nějaký jednotný formát, pozvánce, plakátkům, popiskům fotek, atd. Více informací poskytneme dobrovolníkovi ochotnému zhostit se tohoto kreativního úkolu.

Komentáře

Dobrý den, chci se zeptat do jakého termínu potřebujete mít práci hotovou?
Dobrý den Báro,
termín úplně nehoří. Chceme mít do budoucna vytvořen nějaký pěkný template pozvánky, kde bychom pouze měnili text. Pokud to bude do konce roku, bylo by to fajn. Díky.
Martin Hudec 26. 11. 2015
Dobrý den, výzva mne zaujala, na info@namastenepal.cz jsem Vám poslal mail.
Dobrý den Martine,
děkujeme za zájem o výzvu. Zpráva na info nám přišla a já jsem ji přeposlala kolegovi, který má výstavu na starosti a lépe Vám zodpoví Vaše dotazy než já. Mějte prosím strpení, dělá to pro nás ve volném čase a určitě se Vám ozve. Dnes ráno mi to potvrdil.
Děkuji a těším se na spolupráci.
Martina Matuštíková
Martin Hudec 16. 12. 2015
Dobrý den,
rád bych se zeptal na Váš názor na poskytnuté návrhy. Přihodilo se něco? Po zaslání návrhů mi 9.12. bylo řečeno, že dostanu komentáře ještě ten den nebo den následující. Bohužel už čekám týden, dokonce jsem psal další email a zatím bez odpovědi.
Děkuji za odpověď
S pozdravem
Martin Hudec
pomáháme Nepálu v oblasti vzdělání a také po zemětřesení
Vzdělávání
Rozvojová spolupráce
Jsme spolek nadšenců a milovníků Nepálu a vždy usměvavých Nepálců, jehož posláním je humanitární, vzdělávací a kulturní podpora lidí v Nepálu. Zároveň chceme lidem v ČR přiblížit život lidí v Nepálu . Více zde: http://www.namastenepal.cz/o-nas/