Vizuální identita charitativního módního projektu City Souls

13
bodů

Potřebujeme vytvořit celkovou vizuální identitu módního charitativního projektu, jehož výtěžek poputuje na na pomoc zvířatům.

Design
Grafika
Střední (10 - 20 hod.) | Online
Výzva je Hotová

Účel výzvy

Dobrá grafika, která zaujme a díky níž lidé na první pohled pochopí, o co jde, je jednou z klíčových věcí pro to, aby měl tento charitativní projekt dobrou odezvu.

Popis

Pro právě vznikající limitovanou letní kolekci českých a slovenských návrhářů potřebujeme zpracovat vizuální identitu: brand (logo), labels - visačky na oblečení (ty papírové i ty látkové našité přímo na oblečení), letáčky (cca formát A6 pro tisk i e-promo: fb, web). Rádi bychom tímto projektem ukázali, že móda není (nemusí být) prvoplánová, dá se dělat lokálně (z lokálních zdrojů) a může i pomáhat. Tématem a motivem kolekce je pomoc městským zvířatům, které mnohdy právě hlavně kvůli lidem lidskou pomoc potřebují. Jsme přesvědčeni o tom, že aby měl projekt dostatečnou odezvu, bez dobré vizuální prezentace se neobejde. Chtěli bychom, aby bylo na první pohled jasné, že tato kolekce se od ostatních věcí v butiku odlišuje, aby lidé na první pohled pochopili, o co jde. Věci z kolekce budou cenově dostupné, vyrobené lokálně a z přírodních materiálů. Kolekce se bude prodávat od května v butiku v centru Prahy a její výtěžek bude darován jedné či dvěma organizacím, které se pomocí zvířatům zabývají (útulek, záchytná stanice). Darovaná částka se bude pohybovat okolo 30 % z celkových tržeb a v tuto chvíli jednáme se se třemi organizacemi (v okolí Prahy, Domažlic a Rychnova nad Kněžnou). Realizace: ideálně do 10.4.
Charitativní módní kolekce
Vzdělávání
Životní prostředí
Připravujeme charitativní módní kolekci, jejíž výtěžek půjde na pomoc zvířatům. Projekt City Souls má za cíl ukázat, že móda nemusí být prvoplánová, ale může také pomáhat. Výtěžek z limitované letní kolekce českých a slovenských návrhářů s názvem City Souls, která vzniká právě v těchto dnech, bude darován dvěma neziskovým organizacím, které se starají o zvířata, která potřebují lidskou pomoc (útulek, záchytná stanice).