Překlad zakládací listiny Tamjdem, o.p.s.

7
bodů

Hledáme dobrovolníka, který nám rychle přeloží zakládací listinu naší neziskovky Tamjdem,o.p.s.

Překlady
Tady a teď | Online
Výzva je Hotová

Účel výzvy

Kvůli komunikaci se zahraniční nadací potřebujeme překlad naší zakládací listiny do AJ. Není třeba oficiální, prof., úředně ověřený překlad!

Popis

Kvůli komunikaci se zahraniční nadací, která nám chce věnovat peníze na rozvoj našich dobrovolnických projektů, potřebujeme překlad naší zakládací listiny do AJ. Není třeba oficiální, profesionální, úředně ověřený překlad! Dokument má 9 stran a vedle divných právnických výrazů obsahuje hodně jména, adresy, popis činnosti organizace, nic těžkého ... Je k nahlédnutí zde : https://or.justice.cz/ias/ui/vypis-sl-detail?dokument=17498722&subjektId=860745&spis=385074 Překlad potřebujeme do konce týdne! Případně se domluvíme na jiném termínu..? DĚKUJEME ZA POMOC
Propojujeme dobrovolníky s neziskovkami u nás i ve světě!
Kultura
Sociální služby
Volnočasové aktivity
Vzdělávání
Životní prostředí
Občanská společnost
... práce zadarmo není nadarmo! Od roku 2013 působíme v oblasti českého a mezinárodního dobrovolnictví. CO DĚLÁME? - organizujeme Víkendovky – víkendové expedice okolo 10 dobrovolníků na pomoc českým neziskovým organizacím - realizujeme Workcampy – až dvoutýdenní dobrovolnické projekty s mezinárodní účastí na pomoc neziskovkám v ČR a do světa na stejné projekty vysíláme ty, kterým je doma těsno. PROČ TO DĚLÁME? PROPOJUJEME dobrovolníky se zajímavými neziskovými organizacemi všeho druhu v ČR i ve světě. VYTVÁŘÍME PŘÍLEŽITOSTI zapojit se do smysluplné práce různých iniciativ, učit se praxí a vlastní zkušeností, rozvíjet se, poznávat nové lidi a nové kultury. PŘISPÍVÁME k rozvoji českých neziskových organizací a k naplňování jejich vizí... ke společnosti, ve které lidé zodpovědně berou změnu do svých rukou.