Návrh řešení pro on-line sdílení podkladů

0
bodů

Potřebovali bychom poradit s řešení pro sdílení propagačních fotografií, tak aby byly dostupné všem.

Informační technologie
Malá (do 10 hod.) | Online
Výzva je Hotová

Účel výzvy

Potřebovali bychom sdílet vzájemně mezi jednotlivými sedmi pracovišti organizace vybrané propagační fotografie, tak aby byly dostupné všem.

Popis

Najít a navrhnout bezpečné a ideálně bezplatné prostředí, kde bychom mohli sdílet společné propagační materiály (především fotografie a grafiky) mezi jednotlivými sedmi pracovišti organizace. V současnosti využíváme společného Disku v rámci Google Apps, ale pro tyto účely nám to přiliš nevyhovuje - s ohledem na omezenou velikost, přehlednost a nastavení sdílení. Představujeme si řešení, které bude mít dostatečnou velikost pro sdílení alespoň 300 ve vysokém rozlišení, které bude dostupné pouze oprávněným uživatelům, uživatelé budou mít možnost nejen prohlížet ale i upravovat obsah (vkládat a mazat fotografie), bude dostupné on-line odkudkoli, ideálně bude umět třídit a vyhledávat položky podle různých kritérií (datum vytvoření, název apod). Věříme, že takových řešení a možností existuje mnoho, jenom my je neznáme. Ale pro zkušeného ajťáku a znalce webu to bude hračka :). Těšíme se na spolupráci s ???

Komentáře

Dobrý den, nabízím konzultaci po telefonu, nebo skype k řešení vašich problémů. V případě zájmu se ozvěte, hezký víkend.
Chaloupky 2. 11. 2015
Dobrý den,
děkujeme za Váš opětovný zájem a chuť nám poradit... Můžeme se tedy domluvit na skype konzultaci - třeba během zítřka nebo pozítří?
Pěkný den
Marek Holemář
Dobrý den, mohu v pátek kolem oběda, napište prosím na pajerovaren@gmail.com, abychom se domluvili, hezký den.
Otevíráme dětem, mládeži i dospělým tajemství přírody...
Sociální služby
Vzdělávání
Životní prostředí
Chaloupky jsou společností zabývající se environmentální výchovu a vzděláváním (především pak výchovou k ochraně přírody a trvale udržitelnému rozvoji). Systém vzdělávání Chaloupek vychází z tradic, které středisko za 20 let svého působení na poli ekologické výchovy v ČR nabylo, a taky z inspirace v zahraničí, především Velké Británie a Nizozemí. Zřizovatelem obecně prospěšné společnosti Chaloupky je ZO Českého svazu ochránců přírody Kněžice. Chaloupky patří mezi soukromá školská zařízení zřízená jiným zřizovatelem než státem, krajskou či městskou samosprávou. Chaloupky byly u zrodu moderní, polistopadové environmentální výchovy, spolupodílely se na založení sítě středisek ekologické výchovy Pavučina a na implementaci ekologické výchovy do české legislativy. Chaloupky jsou největším střediskem ekologické výchovy v kraji Vysočina a ekocentrum Kněžice je jedním z největších pobytových středisek ekologické výchovy v ČR. V současnosti najdete naše pracoviště v Brtnici (projektové oddělení a ředitelství), Kněžicích (pobytové středisko), Horní Krupé, Velkém Meziříčí, Krátké (jednodenní výukové programy), Balinách (programy pro žáky se specifickými vzdělávacími potřebami a poskytování sociálních služeb) a v Zašovicích (výukové programy na dětské farmě). Jako školské zařízení pro zájmové a další vzdělávání nabízíme pro školy celou řadu jednodenních i týdenních výukových programů. Věnujeme se dalšímu vzdělávání pedagogických pracovníků především v oblasti ekologické výchovy, vzdělávání a osvěty a v dovednostech pro udržitelný rozvoj, speciálně pak koordinátorům ekologické výchovy na mateřských, základních i středních školách v Kraji Vysočina. Organizujeme pravidelnou zájmovou činnost v oddílech a kroužcích. Nabízíme poradenství a konzultační služby školám i individuálním zájemcům v oblasti ekologické výchovy a v problematice přírodních zahrad. Snažíme se propagovat rozvoj školních i soukromých přírodních zahrad. Jsme certifikátorem značky Přírodní zahrada. Vydáváme metodické materiály a publikace pro ekologickou výchovu. Od roku 2015 poskytujeme sociální služby osobám se zdravotním postižením v Klubu Lebeda.