Seminář/přednáška na téma sociální sítě

0
bodů

Chceme seznámit se sociálními sítěmi - jejich nástrahy pro děti i pozitiva pro prezantaci organizací

Informační technologie
Sociální sítě
trpělivost
umění vysvětlit :-)
Malá (do 10 hod.) | Osobně
Výzva je Hotová

Účel výzvy

Jako rodiče chceme chránit své děti před možným nebezpečím. Jako pracovníci neziskovek chceme využívat jejich funkcí pro naši prezentaci.

Popis

Hledáme přednášejícího, který by na dopolední přednášce zúčastněným rodičům přiblížil sociální sítě, možnosti jejich využívání i případného zneužívání, pokud se na nich pohybují jejich nezletilé děti. Představil nástrhy internetu a seznámil je s možnostmi zajištění bezpečného prostoru pro jejich děti. Odpolední přednášky by se zúčastnili zástupci dalších neziskových organizací, které se chtějí naučit pracovat se sociálními sítěmi (především facebook), prezentovat se na nich a díky nim oslovovat veřejnost i své klienty. K dispozici je vybavená počítačová učebna s přístupem na internet. Termín konání je možný dle domluvy s přednášejícím.

Komentáře

Dobrý den, jaký obsah je pro vás prioritní - bezpečnost dětí na sociálních sítích, nebo využití sociálních sítí k oslovování klientů? Jde o dvě různé cílové skupiny (rodiče a pracovníci neziskovek). Zabývám se především tím druhým - ráda přijedu a uspořádám pro vás workshop.
Dobrý den, děkujeme za Vaši nabídku, kterou moc rádi uvítáme... Naše poptávka je na dvě cílové skupiny, ale oslovování klientů je pro nás v tento moment zásadní :-) V současné době připravujeme větší setkání našich pracovníků a spolupracujících organizací na příští týden, tedy od 9. do 13.11. Byl by pro Vás tento tento termín vhodný? Případně nabídněte a my se maximálně přizpůsobíme :-) Ještě jednou děkujeme a hezký den. Stáňa H.
Prorodinné aktivity, dobrovolnictví, sociální služby
Sociální služby
Volnočasové aktivity
Vzdělávání
Občanská společnost
V roce 2003 vzniklo občanské sdružení RADKA se záměrem doplnit chybějící služby v našem regionu o mateřské centrum. Postupem let se organizace a nabídka jejích aktivit dále rozrůstá do dalších center - dobrovolnické centrum koordinuje dobrovolníky i v jiných přijímajících organizacích, vzdělávací centrum se věnuje zvyšování kvalifikace našich spoluobčanů, plavecké centrum nabízí aktivity pro širokou veřejnost, sociální centrum poskytuje ambulantní a terénní sociální služby pro rodiny s dětmi i jednotlivce.