Korektura textu - nabídka vzdělávacích kurzů

13
bodů

Na nový propagační materiál ke kurzům hledáme jazykového korektora.

Copywriting
jazyková korektura
Střední (10 - 20 hod.) | Online
Výzva je Hotová

Účel výzvy

Portus Praha, z.ú. nabízí 12 kurzů a nově i kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách - připravujeme nový propagační materiál.

Popis

Poptáváme jazykového korektora/ku. Na dva dokumenty, které jsou v programu Power point. První dokument má 33 stran ( text v kombinaci s obrázky). Druhý dokument má 13 stran ( text v kombinaci s obrázky). Textové úpravy se mohou provádět přímo v powerpointu. Přikládám pdf soubory k náhledu. PW formáty zašlu po domluvě.
sociální služby pro lidi s mentálním postižením
Sociální služby
Vzdělávání
„Loď v přístavu je v bezpečí, ale proto se lodě nestaví“ - William Shedd - Portus Praha je přístavem pro lidi s mentálním postižením, aby mohli důstojně bydlet, pracovat, rozvíjet se a svobodně žít spolu s ostatními život člověka. Chceme napomáhat tomu, aby lidé s postižením nebyli vyčleňováni z naší společnosti, nýbrž mohli žít v běžném prostředí uprostřed ostatních lidí. Prostřednictvím sociálních služeb (chráněná bydlení a sociálně terapeutické dílny) poskytujeme lidem s postižením potřebnou podporu k získávání, rozvoji a využívání jejich schopností a dovedností v běžném prostředí, aby jejich život byl co nejvíce podobný životu jejich vrstevníků.