Pomoc s přechodem k jinému poskytovateli hostingu

0
bodů

Uvítali bychom pomoc s přechodem k jinému poskytovateli hosting webu naší organizace.

Programování
Tvorba webu
Informační technologie
Malá (do 10 hod.) | Online
Výzva je Vypršela

Účel výzvy

Stávající hosting je pro nás příliš drahý, a tak jsme se rozhodli přejít k poskytovateli, jehož služby jsou levnější.

Popis

V současné době je náš web (www.hest.cz) optimalizován pro běh na cloudové platformě Amazon AWS. Pro přechod na hosting u www.cesky-hosting.cz bychom dle doporučení měli vložit do PHP ioncube reader. Dostali jsme od současného poskytovatele tyto instrukce: Server neni narocny na konfiguraci. V pripade pouziti modernejsiho PHP 5.4-5 bude nutne potlacit deprecated errory. http://www.hest.cz/AGM4QG95AM_info.php Pro rozjeti projektu je potreba vlozit do PHP ioncube loader: http://www.ioncube.com/loaders.php Pokud je pro Vás tento jazyk srozumitelný, budeme moci rádi za Vaši pomoc.

Komentáře

Zdeněk Horák 14. 8. 2015
Nedoporučuji Vám přejít na www.cesky-hosting.cz. Už jen z principu, že nejsou ochotni převést Váš web na jejich hosting .... za rozumnou cenu nebo zdarma. doporučuji www.savana.cz, s tím že domény pokud nemáte u www.forpsi.cz tak i je tam převeďte ušetříte pak pár set korun, když prodlužujete domény. V případě, pomoci mi můžete napsat tenvelkej@gmail.com
Podpora, propagace a rozvoj dobrovolnictví.
Jsme nezisková organizace jejímž hlavním tématem je rozvoj dobrovolnictví. Naším dlouhodobým cílem je aby u nás přibývalo dobrovolníků i oblastí v nichž působí, ale také aby se zvyšovala kvalita dobrovolnických programů a profesionalita lidí, kteří s dobrovolníky pracují. V souladu s tímto poslání realizujeme množství aktivit; podporujeme a realizujeme výzkumné, výcvikové a vzdělávací programy, poradenství a terapii, supervize a stáže. HESTIA vydává účelové publikace, navazuje kontakty s iniciativami a institucemi s obdobnými cíli v ČR a v zahraničí a přispívá k propagaci a publicitě uvedených aktivit.