Konzultace k technickému provedení el. newsletteru

10
bodů

Sháníme konzultanta, který nám poradí, jak zefektivnit komunikaci přes e-mailové zpravodaje.

Informační technologie
Marketing
Public Relations
Střední práce | Osobně
Výzva je Hotová

Účel výzvy

Rádi bychom tuto komunikaci vylepšili, aby byla efektivnější a abychom udrželi krok s dobou.

Popis

Už několik let používáme nástroj AcyMailing pro vytváření newsletterů a komunikaci s našimi příznivci. Nyní bychom rádi tuto komunikaci vylepšili, aby byla efektivnější a abychom udrželi krok s dobou. hlavně nás trápí: - newslettery často padají lidem do složky "Hromadné / Promo akce" - autoresponsivní šablony - jmenné oslovení Potřebovali bychom se poradit, jak tyhle úkoly prioritizovat a jak je řešit po technické stránce. Uvítáme i další tipy na zlepšení provedení newsletterů a práce s jejich adresáty. Kontaktní osoba: Václav Orcígr, vaclav.orcigr@arnika.org Rádi poskytneme více podrobností. Předem děkujeme za pomoc a spolupráci.

Komentáře

Hana Barvíková 13. 8. 2015
Dobrý den, AcyMailing neznám, ale co se týká dynamického jmenného oslovení a zasílání na míru šitých newsletterů, mám dobré zkšenosti s MailChimpem (mailchimp.com). S responsivitou a vůbec stylováním newsletterů je vždy oříšek, protože každý emailový klient (či prohlížeč) zobrazuje trochu jinak, některé si dokonce přidávájí styly vlastní.
Arnika 18. 8. 2015
Dobrý den, díky za komentář - MailChimp částečně využíváme také, ale jen na drobnější operace. Pokud byste měla čas s námi problém hlouběji konzultovat (např. s využitím poznatků z práce s MailChimpem a případně výpomoc s jeho rozšířením v našem systému), budeme rádi. Pokud by Vám nevadila osobní konzultace, ozvěte se mi prosím na e-mail vaclav.orcigr@seznam.cz. Díky
Arnika 18. 8. 2015
pardon - vaclav.orcigr@arnika.org
Prosazujeme ochranu životního prostředí a zdraví lidí
Životní prostředí
Poradenství
Občanská společnost
Arnika chrání přírodu a zdravé prostředí pro budoucí generace doma i ve světě. Dlouhodobě prosazujeme méně odpadů a nebezpečných látek, živé řeky a pestrou přírodu a právo občanů rozhodovat o životním prostředí.