Vytvoření plakátu pro den otevřených dveří v srpnu

13
bodů

Pomůžete nám posunout design plakátů tak, aby byly krásné a výjimečné?

Design
Grafika
Střední (10 - 20 hod.) | Online
Výzva je Hotová

Účel výzvy

Soustředíme se na vzdělávání dětí, vytváříme pro ně co nejlepší prostředí. A na ostatní nezbývá čas, šidíme to. A mrzí nás to.

Popis

Po pár letech jsme si promnuli oči a zjistili jsme, že nabízíme úžasné prostředí pro děti, ale neumíme to říct do světa. Bylo to a je za cenu velkého nasazení všech zúčastněných, hlavně učitelů a dalších zaměstanců, jejich rodin, kamarádů i většiny rodičů dětí. Pomohlo by nám, kdybychom se posunuli z pionýrského období a mohli nabízet naše služby slušivějším způsobem. Rádi bychom si vytvořili nový typ plakátu. Pokud nám s tím chcete pomoct, budeme moc rádi. Rádi bychom se s designem opravdu mazlili. Půjdete do toho s námi?
Podporujeme přirozené vzdělávání
Volnočasové aktivity
Vzdělávání
Občanská společnost
S velkým nasazením pracujeme na tom, abychom vytvořili prostředí, ve kterém se děti naučí být samostatné, porozumí do hloubky konceptům, pomáhají ostatním, váží si samy sebe díky práci, kterou dělají... To všechno stojí hodně osobního nasazení všech, kteří na projektu pracují. Rádi bychom ukázali, že se děti mohou učit s radostí a bez závislosti na autoritách. Že děti mohou spolupracovat a odmítat manipulaci. Věříme, že jim takový postoj zůstane a že je to cesta, jak podpořit dobře fungující společnost.