Překlad webových stránek z češtiny do angličtiny

13
bodů

Potřebovali bychom, aby náš web byl přístupný anglicky mluvícím učitelům a rodičům.

Překlady
Střední (10 - 20 hod.) | Online
Výzva je Hotová

Účel výzvy

Každý rok hledáme nové učitele ze zahraničí a navazujeme spolupráci se zahraničními učiteli a školami. Potřebujeme web i pro ně.

Popis

Máme několik wordovských souborů, které bychom potřebovali přeložit do angličtiny. Dáváme přednost kvalitě před kvantitou. Rádi bychom začali pěti hlavními stránkami. Když hledáme nové učitele, neorientují se v našich stránkách a zatím nemají možnost dozvědět se o nás více. Když navazujeme spolupráci s učiteli nebo školami v zahraničí, jsou odkázaní na obrázky a na to, co jim o škole řekneme. Moc rádi bychom to změnili.
Podporujeme přirozené vzdělávání
Volnočasové aktivity
Vzdělávání
Občanská společnost
S velkým nasazením pracujeme na tom, abychom vytvořili prostředí, ve kterém se děti naučí být samostatné, porozumí do hloubky konceptům, pomáhají ostatním, váží si samy sebe díky práci, kterou dělají... To všechno stojí hodně osobního nasazení všech, kteří na projektu pracují. Rádi bychom ukázali, že se děti mohou učit s radostí a bez závislosti na autoritách. Že děti mohou spolupracovat a odmítat manipulaci. Věříme, že jim takový postoj zůstane a že je to cesta, jak podpořit dobře fungující společnost.