Grafika letáků organizace

13
bodů

Hledáme grafika, který by nám zpracoval nový návrh letáků pro naše služby.

Grafika
Velká práce | Online
Výzva je Vypršela

Účel výzvy

Na našich letáčcích je na první pohled vidět, že je netvořil profesionál. Chtěli bychom letáky v jednotném formátu, ale sami to nezvládneme.

Popis

Máme 5 letáků, které používáme při komunikaci s veřejností i klienty. Máme jeden obecný leták za organizaci a pak 4 letáky za každé z našich zařízení (rodinné centrum, domov pro seniory, zařízení pro osoby bez přístřeší, zařízení pro rodiny z vyloučené lokality Střekov). Byli bychom rádi, kdyby naše letáky vypadaly profesionálněji a měly jednotný formát. Šikovný grafik - profesionál si s tím jistě poradí, ale my sami na to nestačíme. Pro představu přikládáme dnešní podobu letáků, některé věci už v nich nejsou aktuální, ty bychom aktualizovali až s případným dobrovolníkem. Děkujeme!
Jsme jednou z 11 profesionálních charit litoměřické diecéze.
Sociální služby
Poskytujeme zejména profesionální registrované sociální služby a služby pro rodiny s dětmi, poskytujeme pomoc obětem mimořádných událostí - psychosociální, materiální a finanční. Jsme koordinátorem Panelu HO pro řešení mimořádných událostí. Pořádáme sbírky a humanitární pomoc v tuzemsku i zahraničí.