Barrier free

7
bodů

tlumočení a zveřejnění v angličtině

Překlady
Malá práce | Online
Výzva je Hotová

Účel výzvy

pořízení barrier free auta pro manželský pár vozíčkářů

Popis

Poslat na Honda EU + médiím v Angličtině: Dobrý den, poptáváme 5 kusů barrier free automobilů typu minivan. (http://www.ubergizmo.com/2012/07/honda-begin-selling-units-new-n-box-mini-car/ ) Jsme ústav pro lidi na invalidním vozíku. Většina z nich má řidičský průkaz a nemají si kde koupit bezbariérové auto (Typ pro řidiče na elektrickém invalidním vozíku - nepřesedající - řídí přímo z vozíku, proto potřebují barrier free automobil). V České republice se barrier free auta neprodávají. Dovoz ze zahraničí je složitý. Prosíme o informaci, kdy budou barrier free automobily Honda N-Box na prodej v České Republice. P.S.: Zkuste si prosím představit svůj život bez automobilu! Tak musí u nás v ústavu /w.zbb.cz/ žít manželé s různým postižením pohybující se pouze na invalidních vozících! E-info@zbb.cz

Komentáře

Dobrý den, ráda pomůžu přeložit a upravit e-mail tak, aby byl zajímavý a anglicky správný, ovšem poslat potom musíte sami z oficiální adresy, je to důvěryhodnější. Pokud máte zájem, napište, pěkný večer.
nezisková organizace poskytující sociální služby
Kultura
Lidská práva
Sociální služby
Sport
Volnočasové aktivity
Vzdělávání
Zdraví
Životní prostředí
Poradenství
Terapie
Rozvojová spolupráce
Občanská společnost
Jsme tým převážně postižených a staráme se o naše kolegy a potřebné. Opravujeme pro ně novopacký klášter. Sháníme vysokoškoláky mluvící plynně anglicky pro manažerské pozice v mnoha oborech od strojírenství, ekonomiku, IT, výrobu, obchod, právo, crowdfunding až po fundreising. Každý je u nás jen svým šéfem s jediným pravidlem: Pracuj pro potřebné v čemkoli, jen nesmíš být ztrátový. Ač se to nezdá, děláme pro postižené mnoho špičkového v mnoha oborech. Je toho moc viz web a nejlépe osobně.