Proškolení v MailChimp

0
bodů

Hledáme někoho kdo nás naučí používat nástroj MailChimp...

Informační technologie
Malá (do 10 hod.) | Osobně
Výzva je Hotová

Účel výzvy

Chceme zlepšit kvalitu našeho elektronického newslettru, který vydáváme každý měsíc. Vybrali jsme si proto MailChimp ale neumíme s tím...

Popis

Potřebujeme proškolit 1 - 2 procovníky naší orgnizace v používání nástroje MailChimp. Tento nástroj jsme si vybrali na doporučení dlaších organizací pro zlepšení našeho elektronického newslettru, který zasíláme každý měsíc našim partnerům, spolupracujícím orgnizacím sympatizantům, prostě všem, kdo si ho objednají... Doteď jsme ho dělali sami "na koleně", ale vnímáme, že je na čase to trošku upgrejdnout :) Spolupráce by asi byla nejlepší osobní formou. Najdeme někoho?

Komentáře

Zdravím, mailchimp používám už dlouho a velmi ráda proškolím, ovšem jsem z Prahy - myslím ale, že je možné projít společně přes skype, napište, jak to vidíte. Pěkný den.
Chaloupky 22. 6. 2015
Pěkný den,
děkujeme za Váš zájem.
No pokud myslíte, že to půjde i přes skype tak, to můžeme zkusit. Dejte mi prosím vědět, co je třeba pro školení připravit (účet na mailchimp už jsme založili) a i termíny, které by se Vám pro školení hodili...
Pěkný den i Vám...
Zdravím, výborně, napište tedy e-mail a prosím obnovte výzvu, ať ji můžu přijmout - určitě stačí mít účet na mailchimp a skype, těším se na zavolání, Iren
Chaloupky 23. 6. 2015
Pěkný den,
můj e-mail je marek.holemar@chaloupky.cz, skype účet: kusmasa. Ohledně výzvy - zkoušel jsem ji prodloužit, ale stále je vedená jako s vypršelou platností, požádal jsem o radu administrátora.
Ještě ohledně termínu, od vyhlášení výzvy už utekl nějaký čas a je pravda, že momentálně je to s termíny, trochu složité, protože příští týden odjíždím na studijní cestu v rámci Grundtvigu a nebudu 3 týdny dostupný.
Měla by jste čas ještě tento týden, nebo bude jednodušší to nechat až na konec července nebo později, podle toho jak by se Vám to hodilo? Omlouvám, se že to takto komplikuji, zvlášť, když jde o nezištnou pomoc - ale zrovna se trefuje do hektického období. Děkuji za pochopení a těším se na odpověď.
Pěkný den
Marek Holemář
Otevíráme dětem, mládeži i dospělým tajemství přírody...
Sociální služby
Vzdělávání
Životní prostředí
Chaloupky jsou společností zabývající se environmentální výchovu a vzděláváním (především pak výchovou k ochraně přírody a trvale udržitelnému rozvoji). Systém vzdělávání Chaloupek vychází z tradic, které středisko za 20 let svého působení na poli ekologické výchovy v ČR nabylo, a taky z inspirace v zahraničí, především Velké Británie a Nizozemí. Zřizovatelem obecně prospěšné společnosti Chaloupky je ZO Českého svazu ochránců přírody Kněžice. Chaloupky patří mezi soukromá školská zařízení zřízená jiným zřizovatelem než státem, krajskou či městskou samosprávou. Chaloupky byly u zrodu moderní, polistopadové environmentální výchovy, spolupodílely se na založení sítě středisek ekologické výchovy Pavučina a na implementaci ekologické výchovy do české legislativy. Chaloupky jsou největším střediskem ekologické výchovy v kraji Vysočina a ekocentrum Kněžice je jedním z největších pobytových středisek ekologické výchovy v ČR. V současnosti najdete naše pracoviště v Brtnici (projektové oddělení a ředitelství), Kněžicích (pobytové středisko), Horní Krupé, Velkém Meziříčí, Krátké (jednodenní výukové programy), Balinách (programy pro žáky se specifickými vzdělávacími potřebami a poskytování sociálních služeb) a v Zašovicích (výukové programy na dětské farmě). Jako školské zařízení pro zájmové a další vzdělávání nabízíme pro školy celou řadu jednodenních i týdenních výukových programů. Věnujeme se dalšímu vzdělávání pedagogických pracovníků především v oblasti ekologické výchovy, vzdělávání a osvěty a v dovednostech pro udržitelný rozvoj, speciálně pak koordinátorům ekologické výchovy na mateřských, základních i středních školách v Kraji Vysočina. Organizujeme pravidelnou zájmovou činnost v oddílech a kroužcích. Nabízíme poradenství a konzultační služby školám i individuálním zájemcům v oblasti ekologické výchovy a v problematice přírodních zahrad. Snažíme se propagovat rozvoj školních i soukromých přírodních zahrad. Jsme certifikátorem značky Přírodní zahrada. Vydáváme metodické materiály a publikace pro ekologickou výchovu. Od roku 2015 poskytujeme sociální služby osobám se zdravotním postižením v Klubu Lebeda.