Jak používat Google analytics

10
bodů

Chceme se naučit používat Google analytics

Informační technologie
Marketing
Střední práce | Osobně
Výzva je Vypršela

Účel výzvy

Realizujeme různé fundraisingové kampaně, které jdou přes náš web a potřebovali bychom se naučit měřit jejich dopad a návštěvnost webu.

Popis

Potřebovali bychom získat přehled o tom, jak efektivně používat Google analytics - od jejich správného nastavení, zjišťování informací o návštěvnících, hledání slabých míst na webu až po vyhodnocování fundraisingových kampaní, které "jdou přes web". Konkrétně bychom potřebovali vědět: - jak fungují Google analytics - co je potřeba nastavit v účtu, než začneme měřit - orientace v rozhraní Google analytics - základní reporty a co z nich vyčíst - měření a vyhodnocování fundraisingových (reklamních) kampaní - měření událostí - nastavení a sledování cílů - praktické fígle :-)
pomáháme zvířatům a jejich lidem v nouzi
Jsme jediná organizace v ČR, která se cíleně zaměřuje na zvířatům patřícím lidem bez domova, uživatelům návykových látek a zvířatům, která žijí s lidmi v sociálně vyloučených lokalitách. Naším posláním je pomáhat psům a kočkám, jejichž majitelé se dostali do tíživé životní situace nebo se pohybují "na okraji společnosti" a nedokáží o své zvíře dostatečně pečovat. Našim cílem přitom není zvířata odebírat, ale zpřístupnit jim potřebnou péči.