Tvorba databází a přihlašovacího formuláře - doplněk ke stávajícímu webu

13
bodů

V rámci projektu Podpora spolupráce bychom potřebovali vytvořit funkční databázi spolupracujících podnikatelů. Zároveň bychom chtěli NNO vzdělávat a na vzdělávání je přihlašovat prostřednictvím webového rozhraní

Programování
Tvorba webu
Velká práce | Online
Výzva je Vypršela

Účel výzvy

Chceme, aby spolupráce byla transparentní, dobře dostupná a byla dobrou vizitkou obou sektorů.

Popis

Prostřednictvím aktivní databáze by byla spolupráce lépe prezentovatelná a předpokládáme, že také zviditelnění na webových stránkách bude motivující pro další podnikatele. V další řadě bychom rádi prostřednictvím podobné databáze prezentovali místí odborníky – školitele a dobrovolníky. Naše webové stránky nejsou plně administrovatelné, proto bychom potřebovala novou databázi umístit někam jinam. Ideální se jeví přesměrování pomocí tlačítkového prokliku… Databáze, buď stejná, nebo obdobná by pak měla sloužit k prezentaci místních odborníků – lektorů a dobrovolníků. Databáze vzdělávání by mohla umožňovat zájemcům přihlásit se pomocí formuláře a případně vstupního evaluačního dotazníku. Po absolvování – výstupní evaluace a příprava na tisk osvědčení.
Asociace nevládních neziskových aktivit Karlovarského kraje
Kultura
Sociální služby
Volnočasové aktivity
Vzdělávání
Životní prostředí
Poradenství
Občanská společnost
Asociace zatřešuje NNO v Karlovarském kraji, hledá cesty k dobré komunikaci s Karlovarským krajem i místními samosprávami. Svým členům poskytuje informační a poradenský servis a zastupuje je navenek.