Nastavení Ad Grants - Ad Words pro neziskovky

13
bodů

Potřebujeme nastavit Ad Grants (Ad Words pro neziskové organizace) a neumíme to. Pomůžete nám?

Marketing
Google Ad Words
Ad Grants
Ad Words
Google Ad Grants
Velká práce | Online
Výzva je Vypršela

Účel výzvy

Jako nezisková organizace nemáme prostředky na to se zviditelnit. Google nám nabízí až 10 000 $ měsíčně na kampaň v Ad Words.

Popis

Arnika potřebuje zviditelnit svůj projekt Zachraňme irbise. Google nabízí neziskovým organizacím bezplatnou inzerci ve vyhledávání Google až do výše 10 000 $ měsíčně pro propagaci a zvýšení povědomí o aktivitách. My o nastavení Google Ad Words nevíme nic, proto bychom potřebovali pomoc. Ad Words pro neziskové organizace se nově jmenuje Ad Grants. Cíl kampaně: Přivést na webové stránky více návštěvníků, a tím zajistit nové podpisy do petice a získat nové finanční dárce. Okrajově by kampaň mohla přivést nové fb fanoušky (na to však nastavíme kampaň přímo na facebooku). Web: http://zachranme-irbise.cz/ Facebook: https://www.facebook.com/zachranmeirbise Kontaktní osoba: Vít Hofman vit.hofman@arnika.org

Komentáře

Dobrý den,
chci se zeptat, zda je tato výzva stále aktuální.

Díky za info
Prosazujeme ochranu životního prostředí a zdraví lidí
Životní prostředí
Poradenství
Občanská společnost
Arnika chrání přírodu a zdravé prostředí pro budoucí generace doma i ve světě. Dlouhodobě prosazujeme méně odpadů a nebezpečných látek, živé řeky a pestrou přírodu a právo občanů rozhodovat o životním prostředí.