Struktura a obsah webových stránek

13
bodů

Chceme zlepšit to, jak se prezentujeme na webu

Tvorba webu
Střední (10 - 20 hod.) | Online
Výzva je Rozpracovaná

Účel výzvy

Naše webové stránky jsou staré, nepřehledné a s příliš dlouhými, ne moc čtivými texty. Potřebujeme pomoci někoho z venčí.

Popis

Náš web http://www.jeseniky-brontosaurus.cz/ je přes deset let starý a nutně volá po předělání. Především potřebujeme pomoci s navrhnutím přehlednější struktury webu a s vytvořením takového obsahu, který by vystihoval našeho ducha a zároveň návštěvníka přesvědčil, že chce jet na nějakou naši akci a nebo nás chce podpořit jiným způsobem. Primárně tedy v tuhle chvíli hledáme copywritera. Ideální by bylo, kdyby budoucí autor/ka přijel/a třeba i s rodinou za námi na víkend a užili si krásy našeho kraje a podívali se co děláme a jak nám to jde - to umíme zajistit jako symbolickou odměnu za Vaše služby.
Péče o krajinu, kulturu a dobrovolníky
Volnočasové aktivity
Životní prostředí
Občanská společnost
Působíme na Jesenicku již více než 10 let. Jsme spolkem místních lidí a nadšenců ze všech koutů republiky a často i ze zahraničí. Pracujeme na tom, aby ten náš kout světa byl krásnější a žilo se nám v něm čím dál tím lépe. V kraji plném krás a bolestí, jakým Jesenicko je, pečujeme o přírodu, obnovujeme zanikající památky a s úctou k odkazu lidí, co zde žili před námi, hledáme nové cesty k trvale udržitelnému a radostnému životu. Zejména prostřednictvím dobrovolnické práce vracíme život opuštěným místům a propojujeme lidi podobných krevních skupin.