Poradenství Salesforce versus CRM Microsoft Dynam

0
bodů

Rádi bychom si popovídali o tom, zda začít používat Salesforce nebo CRM Microsoft Dynamics.

Zkušenost se Salesforce
Zkušenost s CRM Microsoft Dynamics
Malá (do 10 hod.) | Osobně
Výzva je Vypršela

Účel výzvy

Zvažujeme zavedení Salesforce nebo CRM Microsoft Dynamics do naší každodenní práce, takže by nám velmi pomohly Vaše informace a zkušenosti.

Popis

Spolupracujeme s více než třemi sty dobrovolníků, 100 organizacemi, několika desítkami podporovatelů a 1000 účastníků a tento počet stále roste. Dostali jsme tip, že by nám komunikaci/práci s nimi a interní management velmi usnadnilo užívání Salesforce nebo CRM Microsoft Dynamics. Nejde nám samozřejmě o zvyšování "sales", ale spíš o správu kontaktů, udržování přehledu, kdo co kdy s kým řešil, co je třeba řešit, vystavování faktur, HR atd. Rádi bychom s někým, kdo zná výhody a nevýhody obou SW probrali, který z nich si máme vybrat pro svou práci.
Program pro mládež s celosvětovou prestiží
Program DofE je celosvětový program neformálního vzdělávání pro mladé lidi ve věku od 14 do 24 let, který založil v roce 1956 britský princ Philip, manžel královny Alžběty. Mladí lidé si v něm stanovují cíle ve čtyřech základních oblastech, jimiž jsou rozvoj talentu, sportovní aktivita, dobrovolnictví a dobrodružná expedice, a s pomocí dospělého mentora usilují o jejich splnění. Za překonání svých výzev získávají Mezinárodní cenu vévody z Edinburghu z rukou významných osobností. Po celém světě se programu účastní na 8 milionů studentů, v České republice je do DofE nyní zapojeno téměř 1000 mladých lidí. Více informací najdete na webu www.dofe.cz.