Konzultace k současným webovým stránkám

13
bodů

Sháníme konzultanta, který zvládne odhalit slabiny webu organizace a poradí, jak je odstranit.

Tvorba webu
Public Relations
Velká práce | Online
Výzva je Rozpracovaná

Účel výzvy

Chybí nám nezaujatý pohled a know-how. Web se sice snažíme tvořit a spravovat co nejzodpovědněji, ale určitě můžeme ještě mnohé zlepšit.

Popis

Stránky http://arnika.org/ tvoříme a spravujeme ve spolupráci s naším webmasterem Ondrou, který je ale hodně zaneprázněný svými dalšími aktivitami. Ondra webu rozumí po technické stránce dobře, ale spíš jen reaguje na naše požadavky, než aby sám přišel s novými návrhy. Sami nevíme, kde jsou největší nedostatky našeho webu, jak postupně vylepšit naši online prezentaci nebo jak číst v podrobnějších údajích z google analytics. Neumíme tedy Ondrovi správně zadat úkoly a stanovit priority. Rádi bychom dlouhodobě spolupracovali s odborníkem, se kterým krůček po krůčku vyladíme web po obsahové a technické stránce, alespoň natolik, abychom v rámci možností udrželi krok s dobou a očekáváním návštěvníků našeho webu. Kontaktní osoba: Vít Vebr, vit.vebr@arnika.org Rádi poskytneme více podrobností. Předem děkujeme za pomoc a spolupráci.
Prosazujeme ochranu životního prostředí a zdraví lidí
Životní prostředí
Poradenství
Občanská společnost
Arnika chrání přírodu a zdravé prostředí pro budoucí generace doma i ve světě. Dlouhodobě prosazujeme méně odpadů a nebezpečných látek, živé řeky a pestrou přírodu a právo občanů rozhodovat o životním prostředí.