Vytvoření pozvánky na ples

10
bodů

Vytvořit grafický návrh pozvánky na benefiční ples s daným textem a předem daným logem

Grafika
Střední práce | Online
Výzva je Hotová

Účel výzvy

Naše organizace nemá svého grafika, potřebujeme vytvořit jednoduchý grafický návrh pozvánky na ples pro rozeslání emailem

Popis

Sháníme grafika, který zpracuje na daný text a logo pozvánku na ples formátu A4 pro naši organizaci.

Komentáře

Petra Tůmová 8. 1. 2015
Dobrý den, jsem tu nová - nějaké bližší info k té výzvě? Třeba jaký má být ten daný text??? Díky
Petra Tůmová 8. 1. 2015
POMOHLO BY MI TAKY KDYBYSTE MI POSLALI RGB barev, které máte v logu:-)
Dobrý den, jsem moc ráda, že jsme se takto propojili a že nabízíte naší neziskovce naše grafické služby dobrovolnicky :)
Našla jsem tady Váš email, poslala bych to tedy emailem logo manuál a text k pozvánce a budu moc ráda, pokud nám pozvánku zpracujete. Mohu tedy zaslat emailem?
S pozdravem
Klára Pragerová
Petra Tůmová 8. 1. 2015
:-)
Výcvik asistenčních a vodicích psů, CK Bezbatour
Naším mottem je "aby život nebyl pod psa". Od roku 2009 se zabýváme kvalitním výcvikem asistenčních psů pro lidi se všemi druhy postižení. Naši pejsci nejsou v kotcích, ale u trenérů doma (tzv. bezkotcový výcvik). Naším druhým velkým projektem je CK Bezbatour, kde poskytujeme prověřené cestování bez bariér, pořádáme výlety a staráme se o pohodlí našich klientů při jejich cestách za dobrodružstvím či odpočinkem. Posláním cestovní kanceláře Bezbatour je umožnit všem cestovat bez bariér. Toto tréninkové pracoviště nabízí zaručeně bezbariérové služby cestovního ruchu pro lidi s postižením, rodiny s malými dětmi, seniory, ale i širokou veřejnost sympatizující s našimi cíli. Navíc u nás pracují lidé s postižením z více než 50%, za což jsme získali známku Práce postižených. Lidé s postižením jsou u nás zaměstnáni na pozicích od vrcholového managementu přes odborné (IT, PR či grafické) až po prodejní a administrativní. Jsme držitelem Známky spolehlivosti AVPO.