Jazyková korekce a feedback

0
bodů

Korektura
Malá (do 10 hod.) | Online
Výzva je Hotová

Účel výzvy

Protože jsme do našeho programu ponoření až po uši, což nese riziko, že si nevšimneme banálních chyb v jazyce nebo nesrozumitelnosti navenek

Popis

Mezinárodní cena vévody z Edinburghu (anglickým názvem The Duke of Edinburgh’s International Award, zkráceně DofE Award) je prestižní vzdělávací program, který mladým lidem od 14 do 25 let umožňuje rozvíjet své dovednosti a aktivně využívat volný čas. Princip programu je relativně složitý na vysvětlení, ale snažíme se o maximální srozumitelnost. Když už se nám podaří ho někomu vysvětlit, většinou říká, že je super. V tomto týdnu se nám ho podařilo vysvětlit docela dost lidem. Ale naše materiály jistě ještě dokonalé nejsou a s vaší pomocí je můžeme vylepšit.
Program pro mládež s celosvětovou prestiží
Program DofE je celosvětový program neformálního vzdělávání pro mladé lidi ve věku od 14 do 24 let, který založil v roce 1956 britský princ Philip, manžel královny Alžběty. Mladí lidé si v něm stanovují cíle ve čtyřech základních oblastech, jimiž jsou rozvoj talentu, sportovní aktivita, dobrovolnictví a dobrodružná expedice, a s pomocí dospělého mentora usilují o jejich splnění. Za překonání svých výzev získávají Mezinárodní cenu vévody z Edinburghu z rukou významných osobností. Po celém světě se programu účastní na 8 milionů studentů, v České republice je do DofE nyní zapojeno téměř 1000 mladých lidí. Více informací najdete na webu www.dofe.cz.