Nastavení a realizace AdWords kampaně

10
bodů

Rádi bychom si nechali poradit s nastavením a realizací kampaně na AdWords‎ pro Zachraňme irbise.

Tvorba webu
Marketing
Sociální sítě
Google AdWords‎
Střední práce | Online
Výzva je Hotová

Účel výzvy

S Google AdWords‎ zatím nemáme žádné zkušenosti. Chtěli bychom nastavit efektivní kampaň pro webové stránky s dobrým poměrem cena-výkon.

Popis

Pro jednu z aktivit neziskové organizace Arnika - kampaň s názvem Zachraňmě irbise, bychom chtěli nastavit a realizovat AdWords kampaň v hodnotě 1000 Kč. S AdWords nemáme žádné zkušenosti, proto si rádi necháme poradit. Chtěli bychom, aby AdWords bylo co nejlépe nastavené, a dosáhli jsme ideálního poměru cena-výkon Cíl kampaně: Přivést na webové stránky více návštěvníků, a tím zajistit nové podpisy do petice a získat nové finanční dárce. Okrajově by kampaň mohla přivést nové fb fanoušky (na to však nastavíme kampaň přímo na facebooku). Web: http://zachranme-irbise.cz/ Facebook: https://www.facebook.com/zachranmeirbise Kontaktní osoba: Vít Hofman vit.hofman@arnika.org
Prosazujeme ochranu životního prostředí a zdraví lidí
Životní prostředí
Poradenství
Občanská společnost
Arnika chrání přírodu a zdravé prostředí pro budoucí generace doma i ve světě. Dlouhodobě prosazujeme méně odpadů a nebezpečných látek, živé řeky a pestrou přírodu a právo občanů rozhodovat o životním prostředí.