Hledáme nadšence pro výrobu etiket na víno

13
bodů

Vytváření etiket pro benefiční "Večer férových vín"

Grafika
Střední (10 - 20 hod.) | Online
Výzva je Vypršela

Účel výzvy

Večer férových vín je benefiční akce, jejíž celý výtěžek půjde na fungování projektu Ligy lidských práv Férová škola (www.ferovaskola.cz)

Popis

Večer férových vín je benefiční akcí, jejíž výtěžek bude použit na finacování projektu Férová škola, který se zaměřuje na podporu vzdělávání znevýhodněných děti. Součástí některých vstupenek na Večer férových vín (http://www.lidiligy.cz/vecer-ferovych-vin) je i láhev vína. Na láhev si pak kupující může vytvořit etiketu dle svého uvážení. Rádi bychom o pomoc při tvorbě etiket požádali Vás. Kreativitě se meze nekladou, jedinou podmínkou je dodržení našich barev a typů písma. V případě zájmu o spolupráci na tomto projektu prosím kontaktujte Veroniku Lapšanskou, koordinátorku Mapy férových škol, na e-mailu: lapsanskav@gmail.com. Děkujeme.
Hájíme spravedlivé a důstojné podmínky pro život v ČR
Lidská práva
Vzdělávání
Občanská společnost
Naším posláním je hájit práva a svobody všech lidí, podporovat angažovanost jednotlivců a usilovat o spravedlivé, funkční instituce v České republice. Naši právníci každý den usnadňují lidem orientaci v džungli paragrafů. Vyhráváme soudní spory na straně slabších a dokazujeme, že právo může sloužit dobrým věcem. Dlouhodobě prosazujeme systémové změny, které pomáhají zlepšit práci zdravotníků, učitelů i policistů. Blíže spravedlnosti!