Vytvoření plakátku

0
bodů

Potřebujeme plakátek pro propagaci konference

Grafika
Malá (do 10 hod.) | Online
Výzva je Vypršela

Účel výzvy

Pořádáme zajímavou vzdělávací konferenci, na kterou chceme pozvat i studenty a potřebujeme plakátek, který upoutá pozornost

Popis

Pořádáme již tradiční konferenci určenou především pro lékaře a zdravotníky, ale je zajímavá i pro studenty práv, medicíny, psychologie, pedagogiky a dalších oborů - připravili jsme pro ně velkou slevu. Potřebujeme 2 atraktivní plakátky pro domácí tisk na A4 na barevné laserové tiskárně - 1 pro studenty různých škol, druhý speciálně pro studenty PrF Uk - liší se jen cenou. Všechny informace o konferenci jsou zde http://www.planovanirodiny.cz/clanky/21-srhr, co bude na plakátku ponecháme zcela na grafikovi/čce. Moc děkujeme a možnost volného vstupu v případě zájmu autora/ky plakátu na konferenci je samozřejmostí!
Informace jako nejlepší prevence!
Naší prioritou jsou nezkreslené informace o sexuálním a reprodukčním zdraví. Co to znamená v praxi? Učíme mladé lidi komunikovat o sexu a jeho rizicích, ale i partnerských vztazích. Školeními, která pořádáme, jich prošlo už přes 2 000. Dále zajišťujeme odborné konference, poskytujeme anonymní poradenství a mnohé další.