Jednoduchý letáček Děkujeme České Televizi

10
bodů

ČT podporuje naši kampaň Ponožkový pes více než je běžné a my bychom jí za to rádi poděkovali.

Grafika
Střední práce | Online
Výzva je Hotová

Účel výzvy

Letáček s poděkováním ČT musí být reprezentativní, i když jednoduchý, a proto oslovujeme grafiky. Vzor letáčku pošlu emailem.

Popis

Pestrá společnost, o.p.s. - výcvik asistenčních psů - chce poděkovat jednoduchým letáčkem, který pak bude zařazen na webové stránky České televize. Prvním pořadem, kde jsme se s ponožkáčem objevili je Dobré ráno - http://www.ceskatelevize.cz/porady/10435049455-dobre-rano/314292320020088/?video&index=352477 Nyní nás požádali, zda bychom jim poslali leták (asi na A4 - pošlu vzor emailem) s fotografií a ručně psaným poděkováním. Nejde o nic složitého jen nadpis "Děkujeme ČT za podporu" + další text + fotka + místo na ručně psanou zprávu. Kdo se chopí tototo jednoduchého ale hezkého úkolu pro výcvik asistenčních psů? Předem díky Martina
Výcvik asistenčních a vodicích psů, CK Bezbatour
Naším mottem je "aby život nebyl pod psa". Od roku 2009 se zabýváme kvalitním výcvikem asistenčních psů pro lidi se všemi druhy postižení. Naši pejsci nejsou v kotcích, ale u trenérů doma (tzv. bezkotcový výcvik). Naším druhým velkým projektem je CK Bezbatour, kde poskytujeme prověřené cestování bez bariér, pořádáme výlety a staráme se o pohodlí našich klientů při jejich cestách za dobrodružstvím či odpočinkem. Posláním cestovní kanceláře Bezbatour je umožnit všem cestovat bez bariér. Toto tréninkové pracoviště nabízí zaručeně bezbariérové služby cestovního ruchu pro lidi s postižením, rodiny s malými dětmi, seniory, ale i širokou veřejnost sympatizující s našimi cíli. Navíc u nás pracují lidé s postižením z více než 50%, za což jsme získali známku Práce postižených. Lidé s postižením jsou u nás zaměstnáni na pozicích od vrcholového managementu přes odborné (IT, PR či grafické) až po prodejní a administrativní. Jsme držitelem Známky spolehlivosti AVPO.