Tvorba jednoduchého prezentačního webu

13
bodů

Hledáme WEBtvůrce, který nám pomůže vyrobit novou, jednoduchou WEBovou stránku pro náš nový projekt

Tvorba webu
Design
Grafika
Střední (10 - 20 hod.) | Online
Výzva je Vypršela

Účel výzvy

Potřebujeme webovou stránku, na které budeme prezentovat výstupy našeho nového projektu . Uživatelsky jednoduchou, vizuálně atraktivní

Popis

Může se to zdát jako šílenství, které nedává hlavu a patu....ale náš nový projekt s pracovním názvem Zkouška sirén, ve výsledku smysl dává. Bude hodně o diskuzích a debatách o dobrovolnictví, s dobrovolníky, důležitými lidmi z této oblasti... Přesný popis musí být zatím v utajení, v případě zájmu o spolupráci samozřejmě vše vysvětlím..a pak vám to smysl zaručeně dá :) Máme už i koupenou doménu Zkouskasiren :). WEBová stránka, kterou pro tento projekt potřebujeme, bude sloužit hlavně prezentačním účelům výstupů projektu, prezentaci chystaných akcí a novinek. Bude muset pojmout celkem douhé audio nahrávky.... Píši, že práce potrvá 6-10 hodin, ale nemám tušení, zda nezabere třeba méně. Pracovat spolu budeme nejvíce on-line, na počátku bude krátká osobní schůzka v Praze, abychom si vysvětlili vo co nám teda de!

Komentáře

Ľubomír Takáč 24. 10. 2014
Zdravím :) Mám predbežný záujem o váš projekt... Ozvite sa mi a snáď sa dohodneme :)
Propojujeme dobrovolníky s neziskovkami u nás i ve světě!
Kultura
Sociální služby
Volnočasové aktivity
Vzdělávání
Životní prostředí
Občanská společnost
... práce zadarmo není nadarmo! Od roku 2013 působíme v oblasti českého a mezinárodního dobrovolnictví. CO DĚLÁME? - organizujeme Víkendovky – víkendové expedice okolo 10 dobrovolníků na pomoc českým neziskovým organizacím - realizujeme Workcampy – až dvoutýdenní dobrovolnické projekty s mezinárodní účastí na pomoc neziskovkám v ČR a do světa na stejné projekty vysíláme ty, kterým je doma těsno. PROČ TO DĚLÁME? PROPOJUJEME dobrovolníky se zajímavými neziskovými organizacemi všeho druhu v ČR i ve světě. VYTVÁŘÍME PŘÍLEŽITOSTI zapojit se do smysluplné práce různých iniciativ, učit se praxí a vlastní zkušeností, rozvíjet se, poznávat nové lidi a nové kultury. PŘISPÍVÁME k rozvoji českých neziskových organizací a k naplňování jejich vizí... ke společnosti, ve které lidé zodpovědně berou změnu do svých rukou.