Audit rekonstrukce dopravního hřiště Brno-Tuřany

13
bodů

Je cena za malé asfaltové hřiště se semafory adekvátní?

Právo
ekonomie
Střední (10 - 20 hod.) | Online
Výzva je Hotová

Účel výzvy

Zabýváme se hospodařením MČ Brno-Tuřany. Potřebujeme pomocníka, který pomůže s jednou konkrétní kauzou, která je pro nás rozsáhlejší.

Popis

Městská část Brno-Tuřany nechala při mateřské školce vybudovat dopravní hřiště. Rádi bychom zjistili adekvátnost ceny (v řádu asi 2 milionů), případně porovnání s podobným hřištěm a zda proběhlo výběrové řízení v pořádku. Zatím máme vyptány smlouvy a veškeré faktury vč. podkladů. Potřebujeme poradit, co si máme vypat dále a případně udělat audit či analýzu této investice.

Přílohy

1107-dsc05120.jpg

NGO - řešíme Amazon, letiště, otevřené radnice, územní plán
Životní prostředí
Občanská společnost
Jsme nezisková organizace zabýající se územním plánováním, watchdogem a zapojováním veřejnosti. U různých záměrů se snažíme jednat s protistranou (investory, úřady, odborníky), účastníme se správních řízení, pořádáme besedy, akce, na kterých informujeme a zapojujeme veřenost. Spolupracujeme s dalšími neziskovými organizacemi po celé ČR, mj. s Frankem Boldem, Oživením. Nově jsme se začali věnovat péči o zvláště chráněné území. Pořádáme exkurze a hry pro děti. Zaměřujeme se tak na vzdělávání k ochraně přírody.