Strategie propagace aktivit rodinného centra

0
bodů

Konzultace strategie propagace-marketingu aktivit rodinného centra

Marketing
Public Relations
Malá (do 10 hod.) | Online
Výzva je Hotová

Účel výzvy

konzultace zkušeného PR managera či marketingového odborníka s cílem zefektivnění propagace aktivit rodinného centra úzké cílové skupině

Popis

Jsme dobrovolnická organizace a organizujeme programy pro děti. Vzhledem k vysokému nájmu potřebujeme naplnit většinu programů, abychom ze vstupného mohli uplatit provozní náklady. Vstupné se snažíme udržet nízké (cca 50Kč za program), aby byly programy přístupné pro širokou veřejnost a byly třeba i atraktivnější než programy v Praze. Je otázka, zda je to správná strategie... Potřebujeme oslovit co nejvíce potencionálních zájemců o programy v krátké době září-říjen, aby se naplnily programy otevíráné s novým školním rokem. Zároveň se v poslední době zvyšuje nabídka konkurence v okolí, tudíž je efektivní propagace/marketing pro nás zásadní. Rádi bychom zkonzultovali naše dosavadní způsoby propagace a nabídky programů s odborníkem v této oblasti a získali nějaké nové nápady k oslovení úzké cílové skupiny (rodiče s dětmi raného věkuk a předškoláky).
programy nejen pro rodiny s dětmi na Praze západ (Hostivice)
Jsme rodinné centrum, které zajišťuje pravidelnou nabídku programů pro rodiny s dětmi v Hostivici a okolí (Praha západ - cvičení, různé kroužky a kurzy), jednorázové tradiční akce (Mikuláš, Masopust, Čarodějnice) a vzdělávací aktivity pro rodiče a jiné pečující osoby. Fungujeme převážně na dobrovolnické bázi.