Zpracování textu pro leták

0
bodů

Potřebujeme oslovit sdružení a ústavy s nabídkou bezbariérového cestování

Marketing
Copywriting
Public Relations
Malá (do 10 hod.) | Online
Výzva je Hotová

Účel výzvy

Potřebujeme dát vědět, že jsme tady, a že cestováním s námi ušetří čas, peníze a ještě podpoří sociální podnik.

Popis

Jsme jediná cestovní kancelář v ČR, která se zabývá bezbariérovým cestováním. Naše služby nabízíme především vozíčkářům a rodinám s postiženými dětmi, jejich potřebám totiž rozumíme nejvíce. Jsme ve firmě skoro samí vozíčkáři a víme, co všechno cestování s vozíkem obnáší. Navíc s námi naši klienti výrazně ušetří, nejen čas a nervy, ale i peníze. Toto jim potřebujeme sdělit v nabídkovém listě. Rádi bychom měli základní text, od kterého se můžeme "odrazit", nečekáme, že naší práci za nás uděláte. Náš web je www.bezbatour.cz

Komentáře

Moc bych chtěla poděkovat Ester za její práci. Na rozdíl ode mě věděla, co jí mám sdělit, aby text byl výstižný. To jsem udělala, byť jsem se nad tím potrápila, ale přispělo mi to k urovnání myšlenek a uchopení tématu. Po mém odeslání přišel do několika hodin zpracovaný text. Naprosto výstižně, nezaujatě, zajímavě a s výzvou k činu popsala to, s čím já se trápila několik týdnů :). Ještě jednou moc Ester děkuji za pomoc!
Výcvik asistenčních a vodicích psů, CK Bezbatour
Naším mottem je "aby život nebyl pod psa". Od roku 2009 se zabýváme kvalitním výcvikem asistenčních psů pro lidi se všemi druhy postižení. Naši pejsci nejsou v kotcích, ale u trenérů doma (tzv. bezkotcový výcvik). Naším druhým velkým projektem je CK Bezbatour, kde poskytujeme prověřené cestování bez bariér, pořádáme výlety a staráme se o pohodlí našich klientů při jejich cestách za dobrodružstvím či odpočinkem. Posláním cestovní kanceláře Bezbatour je umožnit všem cestovat bez bariér. Toto tréninkové pracoviště nabízí zaručeně bezbariérové služby cestovního ruchu pro lidi s postižením, rodiny s malými dětmi, seniory, ale i širokou veřejnost sympatizující s našimi cíli. Navíc u nás pracují lidé s postižením z více než 50%, za což jsme získali známku Práce postižených. Lidé s postižením jsou u nás zaměstnáni na pozicích od vrcholového managementu přes odborné (IT, PR či grafické) až po prodejní a administrativní. Jsme držitelem Známky spolehlivosti AVPO.