zavřít (X)

Přejete se registrovat jako

Dobrovolník připravený pomoci
nebo
Dobrovolníka hledající neziskovka

Hledáme Václava Cílka

zapálený geolog, publicista, popularizátor

13 bodů
Velká práce (více než 6 hod.) | Online

Účel výzvy

pro představení místniho zdroje kamene - Zbuzanský mramor.

Toto výzva je hotová. Zpracoval jí ochotný dobrovolník.

 Marcela Malcová

Hodnocení spolupráce

Zbuzanské aleje, z.s. ★★★★★
Spolupráce s neziskovou společností Zbuzanské aleje, z. s. a panem Petrem Jůzou byla vzhledem k dobře specifikované výzvě příjemnou zkušeností. Osobně považuji jejich snahu zachovat a chránit lom Mramorka za velmi inspirující.
 
Marcela Malcová ★★★★★
Prvně v životě jsem zkusil hledat dobrovolníky na odbornou práci a byl jsem přesvědčen že se dílo nepodaří. Opak je pravdou! Jsem společně s kolegy dojat, že někdo provozuje tento server a lidi jsou ochotni dobrovolničit. Jsme též neskutečně dojati profesionalitou, ochotou pomoci, rychlostí paní Malcové! Děkujeme!
 

Popis výzvy

Touto cestou zkoušíme najít nové přátele, kteří by nám byli schopni pomoci představit a zpopularizovat náš cenný místní zdroj kamene - zbuzanský mramor. V minulosti tento krásný kámen sloužil dobře mnohým stavebníkům a sochařům. Dnes je již lom na tento kámen dvě desetiletí uzavřen a je známý jen blízkou skládkou stavební sutě, která ohrožuje lom zavalením. Proto bychom rádi představili sousedům a návštěvníkům obce naše "zlato" co nejlépe a poutavě.
Použít získané informace k vybudování naučné stezky o místních ložiskách mramoru.
Právě proto hledáme zapaleného amaterského? geologa, který bude schopen sepsat dílo o zbuzanském "šutru" a vyhledat informace o tom, kde všude již byl použit.

Doporučte výzvu

Zbuzanské aleje, z.s.

Hodnocení: ★★★★★

  • Životní prostředí