zavřít (X)

Přejete se registrovat jako

Dobrovolník připravený pomoci
nebo
Dobrovolníka hledající neziskovka

WordPress 3.2.1.

Pomoc s úpravou webových stránek v tomto redakčním systému

13 bodů
  • Programování
Velká práce (více než 6 hod.) | Online

Účel výzvy

Úprava některých neaktuálních informací v rámci redakčního systému

Platnost výzvy vypršela.

Popis výzvy

Webové stránky finančního nástroje projektu "Kámoš" (www.stansekamosem.cz) jsou již nějakou dobu nepoužívané a tím pádem neaktualizované. Rádi bychom je opět zprovoznili, ale před tím je potřeba v rámci webu udělat pár změn.

Místo realizace

Pod Nuselsk

Doporučte výzvu

Komentáře

Petra Blazkova 2. 4. 2017 09:10
Dobrý den,
vytvářím webové stránky ve WordPressu a ráda vám s úpravou webu pomohu. Pokud souhlasíte, napište mi prosím bližší informace na e-mail blazkova.petra@gmail.com
Děkuji
Petra

Barevný svět dětí, z. s.

Pomáháme dětem vkročit do života.

Hodnocení: ★★★

  • Poradenství
  • Sociální služby
  • Terapie
  • Volnočasové aktivity
  • Vzdělávání

Organizace Barevný svět dětí, z. s. byla založena v roce 2004 s prvotním záměrem podporovat děti opouštějící ústavní péči. Postupně se hlavní činnost přenesla od působení v dětských domovech k oblasti prevence. V současné době pracujeme s dětmi a jejich zákonnými zástupci převážně ze znevýhodněných a pěstounských rodin. K dalším aktivitám organizace patří vzdělávání a propojování odborníků z oblasti péče o tyto děti a rodiny. A od roku 2013 také projekty Služby pro pěstouny a Služby pro odborníky a veřejnost. Každý z nás se někdy může dostat do situace, kdy se potřebuje s někým poradit; nebo si jen postěžovat a ulevit od svých problémů. V rámci projektu „Kámoš“ tak děti poznávají dalšího kamaráda, na kterého se v případě nouze mohou obrátit se svými trablemi. Naši malí Kámoši se tak dvakrát týdně scházejí s asistentem-velkým Kámošem, který jim pomáhá s věcmi, které potřebují do školy. Velcí Kámoši ale fungují taky jako „vrba“, opora a rádce. Kámoši tak spolu tráví čas nejen nad domácími úkoly, ale také na různých volnočasových aktivitách a hromadných akcích Barevného světa dětí, o. s. Abychom rodinu co nejvíce podpořili, nabízíme rodičům a pěstounům kromě doučování dětí také systém podpůrných služeb. Zdarma tak mohou využít nabídku účastnit se například rodinných konzultací, terapií, schůzky s právním nebo finančním poradcem.