zavřít (X)

Přejete se registrovat jako

Dobrovolník připravený pomoci
nebo
Dobrovolníka hledající neziskovka

Grafické zpracování brožury

Hledáme šikovného grafika, který nám pomůže zpracovat připravovanou on-line brožuru

13 bodů
  • Grafika
Velká práce (více než 6 hod.) | Online

Účel výzvy

Chceme pěkně graficky zpracovanou brožuru, aby se líbila uživatelům a zároveň byla reprezentativním materiálem naší organizace navenek.

Platnost výzvy vypršela.

Popis výzvy

Pro naši chystanou on-line brožuru chceme vytvořit grafické zpracování k textovým částem. Jde o přibližně 60 stran textu (formát A4, text v AJ), brožura je určena koordinátorům dobrovolníků Evropské dobrovolné služby jak v ČR, tak v zahraničí a bude k dispozici na internetu (on-line). K dispozici máme finální text, tak jako další podklady – fotografie, obrázky, loga naší organizace a EU. Design nemusí být složitý :)

Doporučte výzvu

Komentáře

alena vognarkova 20. 2. 2017 12:14
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat ráda bych podpořila svojí tvorbou chystanou brožurku pro koordinátory. Problémem je má angličtina určitě není na úrovni, abych mohla dělat korektury v textu.Děkuji
Zdravím Aleno, korekturu dělá už jiná dobrovolnice, takže nám bude stačit design a dodáme všechny podklady. Budeme rádi, pokud do toho s námi půjdete :)
Kateřina Zimmermannová 27. 3. 2017 14:11
Dobrý den. Pokud výzva ještě není hotová tak mi k ní klidně pošlete podklady a ráda vám ji udělám :)
Kateřina Zimmermannová 27. 3. 2017 14:11
Dobrý den. Pokud výzva ještě není hotová tak mi k ní klidně pošlete podklady a ráda vám ji udělám :)
Dobrý den Katko, super! Tak výzvu prosím přijměte a já Vás propojím s kontaktní osobou, která Vám pošle podklady. :)
Lenka
Dobro Volnice 5. 4. 2017 10:57
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat do kdy potřebujete mít tuto výzvu hotovou?
Děkuji a přeji krásný den.
Zdravím! Myslím, že grafika není urgent, stačí nám třeba do 4-5 týdnů. Taky díky za zájem a přeji krásný den :) Lenka, ANEV

Asociace neformálního vzdělávání

Praktikující zastánci neformálního vzdělávání

Hodnocení: ★★★★★

Usilujeme o podporu lidí, organizací a institucí se zájmem o sdílení a rozvoj neformálního vzdělávání v České republice. Naše aktivity zatím cílí na kvalitu neformálně-vzdělávacích aktivit a aktivizací mladých lidí. Členové organizace se už v oboru úspěšně pohybují a spolupracují dlouho, nyní se nově sdružili pod hlavičkou jedné organizace a plánujeme společné aktivity do budoucna. Pro příklad aktivit lze nahlédnout na web projektu Marker CS, který je prvním schváleným projektem naší organizace v programu Erasmus +: https://sites.google.com/site/skolenimarker/.